O nas

FB_IMG_1472917554962My – Ewa i Bartek – jesteśmy świeżo upieczonym małżeństwem. Zazwyczaj w naszym życiu niewiele się dzieje, brakuje nam pomysłów na spędzenie wolnego czasu, a jak już się za coś zabierzemy to zaraz z tego rezygnujemy, bo uznajemy, że nic z tego nie wyjdzie…

A tak na serio… To myślę, że zaprzeczenie powyższego zdania całkiem trafnie nas opisuje. Co chwilę, któreś z nas wpada na jakiś głupi pomysł i potem tylko rodzice nam powtarzają: „Jak jedziecie tam, to już tylko nie róbcie tego i tamtego!”

Ewa lada moment zostanie Panią Weteryniarz, a ja już stałem się Pan Programista. Jak jesteśmy za długo w domu to nas nosi, więc najczęściej jeździmy… to odwiedzić rodzinę, to znajomych (ma się nawet kilku), a to na podróże.

Co lubimy? Hmm.. raczej ciężko powiedzieć czego nie lubimy.. tak czy siak zazwyczaj czas spędzamy bardzo aktywnie – uprawiamy sporty, tańcujemy na imprezach, siedzimy i dłubiemy w  zębach na koncertach czy obgadujemy znajomych na spotkaniach towarzyskich...

Nie da się nie zauważyć, że Ewa ma zamiłowanie do wszystkich zwierząt (no może bez pająków :)) a w szczególności konii, a ja mimo, że jestem programistą, to głównie jaram się sportem, z czego najbardziej triathlonami i bieganiem samym w sobie.

Kończąc już ten przydługi opis, muszę zaznaczyć, że łączy nas miłość do natury! Lubimy góry, lasy, doliny i te sprawy!

To właśnie my, pozdrawiamy!

Bitnami